wz

      Úspěšný český film Snowboarďáci přišel do kin 4. listopadu 2004. Hlavními hrdiny jsou Jáchym(Klín) a René(Rendy).

      Jsou vánoční prázdniny a dva kamarádi Jáchym a René se rozhodli jet na prázdniny do hor, do Špindlerova Mlýna do Krkonoš. Protože jsou "mistry" v hraní hracích automatů ve snowboardech, tak si řeknou, proč to nezkusit na sněhu, když jim to tak dobře jde ve hře a přitom sbalit nějaké ty holky. Klín má od rodičů přislíbeno, že svůj snowboard na Vánoce určitě dostane, ale Rendy je na tom právě naopak a mnohem hůř, protože vytoužený "pobyt na sněhu" se velmi blíží. Štědrý večer nastal a Rendy se rodičů pořád vyptává na svůj snowboard, ale rodiče si kvůli mladšímu bratrovi pořád hrají na Ježíška, tak Rendyho nemohou uklidnit. Ten si mezitím pořídí starý ošumtělý snowboard někde v zastavárně, kdy by jej náhodou nedostal. Nakonec svoje prkno dostane jak Rendy, tak i Klín. A vydají se na hory.

      Do Krkonoš se vydají autobusem, a když tak jdou k busu a vyprávějí a těší se na pobyt, snowboard a holky v horách, před autobusem uvidí Klínovu sestru. A to bylo nejhorší co je mohlo jen potkat. Klín má starší sestru šikanérku. No nic, co mají dělat, tak na super výlet se stejně vydají.

      Přijedou před chatu a tam vidí tři pěkné holky snowboardistky. Dají se s nimi do řeči a aby se předvedli tak jim nakecali, že vyhrávají závod za závodem. Ale to asi říkat neměli. Holky to na prknech uměli dost dobře a oni zatím na prknech nikdy nestáli kromě jejich automatů. Mysleli si, že jim to půjde dobře, ale právě naopak. Na vleku se neudrželi, neustále padali a jezdili na nejmenších kopcích ve Špindlu. Na chatě to také neměli jednoduché, pobyt měli sice zadarmo (majitel - Klínův strýc, otřesnej tyran), holky tam sice také bydleli, ale bydleli v tom nejhorším a nejmenším pokoji, na pobyt si museli vydělávat prací (skládáním uhlí, umýváním nádobí ad.) a jen co přijeli na chatu, se nemile skamarádili s místním domácím zvířetem psem Mazlíkem (ten se jim nakonec ztratil, když jej venčili). Ten se sice Mazlík jmenoval, ale tohle jméno nesnášel. Tři pěkné holky se celý film snažili sbalit, ale nebyli na to jen oni dva, byly zde také zkušenější a starší snowboarďáci, ke kterým se holky jen hrnuly. Naši dva hrdinové byli chytří, šarmantní a o holky se dokonce mnohdy i poprali. S konkurentami, kteří se snažili jejich štěrbiny sbalit nebo spíš se jim to dařilo více než jim, měli naplánovaný závod. Když jsou tak dobří, tak proč ne? Ale nebyli. Ale měli štěstí jednou zachránili jednomu Němcovi prkno a vytáhli jej z vody a ten jim za to dal nějaké peníze a také jim koupil nějakou tu lekci na snowboardu, to je tak trochu nakonec zachránilo. Sice nikoho porazit nemohli, byli rádi, že sjeli vůbec bez pádu kopec, ale sjeli. Alespoň se vyhnuli většímu trapasu než měli. Ale jim všehovšudy nešlo o ten snowboard, ale o ty 3 holky, které byli ubytované na jejich chatě, se kterými se jim podařil udělat i večírek a prožit spousty srandy o které se jim před zájezdem vůbec nesnilo. Neustále holky šmírovali, sledovali je a hodně je štvala jedna skutečnost a to že si více všímají starších snowboardistů než jich. Měli už málo času, dovolená na horách se krátila a blížil se Silvestr. V ten den se jel ten "závod", no spíše takový sjezd lesem škaredým počasím. Pro jejich smůlu se oba vybourali a skončily v místní ošetřovně. V tu chvíli zbývalo jen málo času do půlnoci a jen oni se chtěli stát půlnočními společníky tak krásných snowboardistek. Neměli moc šancí, protože byli na ošetřovně a konkurenti pořádali večírek a celý večer se bavili s kočkami na chatě. I když měli být převezeni do nemocnice, utekli a vydali se za holkami. Před chatou chytře ošálili jejich společníky a dostali se k jejich snowboardistkám včas. Klín si vzal dvě holky do sauny a Rendy to vychytal nejvíc, protože si vybral tu nejhezčí a prožil s ní první sexuální zkušenost. A to byl cíl jejich cesty do Špindlu. Film se stal velmi úspěšným a nemusím snad ani říkat, že v kinech na něj nikdo neměl.

Autor: xDexter
Oficiální stránka: www.snowboardaci.com


vyrobeno dne: 13.02.2005 | www.xdexter.webz.cz

 Vytiskni tuto stránku